sohbet odaları

Cumali Akgül Kimdir ?

Doğum tarihi : ?? ?? 1985
Kaç yaşında : 33
Meslek : Yarışmacı
Doğum yeri : Suveren Köyü, Iğdır

Cumali Akgül, Iğdır’ın Suveren Köyü’nde 1985 yılında doğmuştur. Cumali Akgül, Survivor 2018 yarışmasına katılabilmek için Iğdır’dan İstanbul’a 50 günde 1500 km yürüdü ve yürüyüşünü Ekim 2017 ayında tamamladı. Beyazıt Öztürk’ün “Beyaz Show” adlı programına davet edildi, orada Acun Ilıcalı, Cumali Akgül’ü Survivor’a aldığını açıkladı.

Acun Ilıcalı ‘Bu kadar yolu bizim programımız için yürümesi önemli. Ancak tüm Survivor’a katılmak isteyenler bir yerden bir yere mi yürüsün. Böyle de bir çıkmaza girdik. Kendisiyle tanıştım zaten dünya iyisi bir kardeşimiz. Bir daha yürüyen kimseyi kesinlikle almamayı garanti ederek Cumali’yi Survivor’a almaya karar verdik” dedi. Cumali Akgül, evli ve dört çocuk babasıdır.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalında başlayacak olan “Survivor 2018 All Star” yarışmasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

“Survivor 2018 All Star” yarışmasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

 

Bir yanıt bırakın, or Geri İzleme kendi sitenizden.

Yorumuzu Yazın

Giriş yapmanız gereklidir giriş yap Yorum yazmak için.

Genel Genel The title of your home page Your Content Here