sohbet odaları

Aslıhan Manas Kimdir ?

Doğum tarihi : ?? ?? 1978
Kaç yaşında : 42
Meslek : Yönetici
Doğum yeri : İstanbul

Aslıhan Manas, 1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. Berkeley Üniversitesi Uluslararası Halkla İlişkiler Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra Londra Üniversitesi Marka Yönetimi, Markayı Kurum Faaliyet ve Davranışlarına Entegre Etme konuları üzerine uzmanlık ve eğitmenlik eğitimleri aldı.

Aslıhan Manas, kariyerine, 2000 yılında TAV Holding’de Halkla İlişkiler uzmanı olarak başladı. TAV Holding Yönetim Kurulu Büro Müdürü olarak uzun yıllar görev yaptı ve 2017 yılında TAV Holding’in Technologies Kurumsal İletişim ve Marka Müdürlüğü’ne atandı. Profesyonel iş hayatına devam ederken, Brendwood Üniversitesi’ndeki Kurumsal İletişim ve Etkinlik Yönetimi programlarından başarı derecesi ile mezun oldu.

2019 yılında ERUS Group ve İştiraklerinin Kurumsal İletişim ve Yönetim Direktörlüğü görevini üstlenen MANAS, bu çerçevede iletişim stratejilerinde bütünlük oluşturulması ve gerçekleştirilmesi için medya ilişkileri, etkinlik ve itibar yönetimi, sürdürüle bilirlik aksiyon planları, kurumsal kimlik ile tasarım süreç ve faaliyetlerinin yönetim konularında çalışmaktadır.

Amerika’nın en prestijli ödülleri arasında gösterilen ve “Academy of Interactive and Visual Art” tarafından gerçekleştirilen “DaveyAwards” yarışmasında birincilik ödülüne layık görülen bir çok başarılı çalışmaya imza atmıştır.

KİD (Kurumsal İletişimciler Derneği) ve TÜHİD (Türkiye Halkla İlişkiler Derneği) üyeliğinin yanında Psiko / Onkoloji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olan Manas, iyi derece İngilizce bilmektedir.

Bir yanıt bırakın, or Geri İzleme kendi sitenizden.

Yorumuzu Yazın

Giriş yapmanız gereklidir giriş yap Yorum yazmak için.

Genel Genel The title of your home page Your Content Here