sohbet odaları

Gül Fakı Kimdir ?

Doğum tarihi : 03 Şubat 1990
Kaç yaşında : 28
Burcu : Kova
Meslek : Talk-show Sunucusu
Doğum yeri : Konya

Esas adı Fatmagül Fakı’dır. 03 Şubat 1990 tarihinde Konya’da doğmuştur. Aslen Hatay’lı olan Gül Fakı, Doktor Oktay Duran Anadolu Lisesi mezunudur. 2010 yılında Aydın Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun olmuştur. Stajını da görsel medya şirketlerinde yapmıştır. Türk Hava Yollarında iki buçuk yıl hostes olarak çalışmıştır.

Gül Fakı spiker ve sunucu olmak için hosteslikten ayrılmıştır. İstanbul’da ailesiyle birlikte yaşayan Gül Fakı, çevresinde de Brezilya’lı Manken Adriana Lima’ya olan benzerliğiyle dikkat çekiyor. Utangaçlığıyla tanınan Gül Fakı, yanında güzelliğinden bahsedilince bile yüzü kızarıyor. Gül Fakı, eski Fenerbahçe spor oyuncularından biri olan milli futbolcu Tuncay Şanlı ile nişanlıdır.

Survivor Gül Fakı, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın Hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler & Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı. Yarışmada ünlüler takımında Bennu Gerede, Cengiz Çoşkun, Doğukan Manço, Erhan Yavuz, Larissa Gacemer, Nazenin Tokuşoğlu, Irmak Atuk, Ümit Karan yarışırken gönüllüler takımında ise Bozok Gören, Dağhan Külegeç, Duygu Çetinkaya, Emel Erdemanar, Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Mustafa Sürmen, Seda Akman yarıştı.

Hilmi Cem İntepe’nin birinci olduğu yarışmada, Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ücüncü, Murat Ceylan dördüncü olmuştur. 2014 yılında Hilmi Cem İntepe ile beraber Rexona reklamında oynadı. 2014 yılında İlker Ayrık’ın sunduğu “Çarkıfelek” adlı yarışmada hosteslik yaptı. Daha önce de “Muhteşem Yüzyıl”da bir iki küçük rolde oynayan Gül Fakı, İlker Ayrık’ın başrolde olduğu ve yönetmenliğini yaptığı “Yapışık Kardeşler” adlı sinema filminde küçük bir rol aldı.

Bir yanıt bırakın, or Geri İzleme kendi sitenizden.

Yorumuzu Yazın

Giriş yapmanız gereklidir giriş yap Yorum yazmak için.

Genel Genel The title of your home page Your Content Here