sohbet odaları

Bekir Fatih Demirağ Kimdir ?

Doğum tarihi : 16 Haziran 1979
Kaç yaşında : 37
Burcu : İkizler
Meslek : Yazar, İş adamı
Doğum yeri : Eskişehir

Kavalye Limited Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Bekir Fatih Demirağ, 16 Haziran 1979 tarihinde Eskişehir’de doğmuştur. İkizler burcudur. Sırasıyla Bergama Zübeyde Hanım İlkokulu, Antalya Gazi Mustafa Kemal İlkokulu, Antalya Atatürk Ortaokulu’nda ilk ve orta öğrenimini tamamlamış, Antalya Karatay Lisesi’nden sonra Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü bitirmiştir. Bekir Fatih Demirağ, Milli Kütüphaneye girmiş 2012 yılında yayınlanan yer numarası AD 46556 olan Varsa Yoksa Hayat, 2010 yılında yayınlanan yer numarası AD 15097-AD 17860 olan 79, 2009 yılında yayınlanan yer numarası AD 11849 olan Bekir Fatih’in Kaleminden adlı 3 eseri bulunmaktadır.

Milliyet Blog’da 2007 yılında başladığı Blog yazarlığına 1okur1yazar.com, blogcu.com, yenimakale.com adreslerinde devam etmektedir. Milliyet Blog’dan ayrılmadan önce 10 kadar yazısı internet ana sayfada yayınlanmıştır. Köşe yazılarını kendi sitesi olan www.bekirfatihdemirag.net adresinde yayınlamaktadır. Kendi sitesi www.bekirfatihdemirag.net dahil şimdiye kadar 1500’ü aşkın makalesi bulunmaktadır. Aynı zamanda şiir ile ilgilenen ve yazan Bekir Fatih Demirağ, bir Orhan Veli Kanık tutkunudur. Eskişehirspor Klubü Üyesi (2346), ATİK-Antalya Tenis ihtisas ve Spor Klubü Üyesi (1205), Lösemili Çocuklar Vakfı-Ankara gönüllü üyesidir.

Toplumsal çalışmaları, projeleri ve eğitime verdiği desteklerle ülkesine sürekli bir katma değer kazandırma çabasındadır. Kadın ve Hayvan hakları konusunda ekstra bir duyarlılığa sahip olan yazar, bu konular hakkındaki olumlu düşüncelerini her platformda açıklamakta ve çalışmaktadır. www.79bekirfatih.com ve www.fatihdemirag.com olmak üzere iki şahsi internet sitesi mevcuttur. Sosyal medya olarak facebook ve instagramda “Bekirfatihinkaleminden” resmi hesapları ile yer alır. Kavalye Limited Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Basketbol ve Tenis sporlarını aktif olarak yapan Bekir Fatih Demirağ Bekar ve İngilizce bilmektedir.

Kitapları :

2012 – Varsa Yoksa Hayat
2010 – 79
2009 – Bekir Fatih’in Kaleminden

Bir yanıt bırakın, or Geri İzleme kendi sitenizden.

Yorumuzu Yazın

Giriş yapmanız gereklidir giriş yap Yorum yazmak için.

Genel Genel The title of your home page Your Content Here