sohbet odaları

Seda Cihan Kimdir ?

Doğum tarihi : 26 Temmuz 1988
Kaç yaşında : 32
Burcu : Aslan
Meslek : Marka İletişim Müdürü
Doğum yeri : Ankara

Seda Cihan, 26 Temmuz 1988 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Seda Cihan’ın anne tarafı Kazan, Rusya, babası ise Rize’lidir. Liseyi Ankara’da okuduğu TED Ankara Kolejinden mezun oldu. TED Ankara Kolejinde okurken okulun voleybol takımında oynadı. Daha sonra Vakıfbank takımında pasör, Numune İnterfarma takımında pasör olarak oynamıştır. Üniversite lisans eğitimini 2007 yılında Ankara’da Bilkent Üniversitesinde tamamladı. 2011 & 2013 yılında arasında Başkent Üniversitesinde İşletme ve Yönetim alanında Yüksek lisansını bitirdi. İspanyolca ve Rusça bilen Seda Cihan, 2012 yılında uluslararası Avon yüz güzeli seçildi.

Kariyerine Çalışma Bakanlığında ilk olarak eğitim uzmanı iletişim becerileri reklam marka yönetimi eğitimleri vererek başlayan Seda Cihan, 2013 yılında Ankara’da Savunma Bakanlığı Bakanlık Basın Danışmanı olarak çalışmaya başladı.

Seda Cihan, Savunma Bakanlığı Bakanlık Basın Danışmanı, daha sonra Ocak 2014 tarihinden itibaren Roketsan, Aselsan aselsan savunma sanayi tanıtım marka iletişim müdürü, 27 Kasım 2019 tarihinden itibaren Türk Hava Yolları, Anadolujet marka tanıtım iletişim sorumlusu basın reklam içerik uçak içi dergi editörü, Mng holding Tanıtımdan sorumlu İletişim Başkanı, Dubai TV Marka Direktörü, International Fashion Week Dubai sunucusu olarak görev yaptı.

Bir yanıt bırakın, or Geri İzleme kendi sitenizden.

Yorumuzu Yazın

Giriş yapmanız gereklidir giriş yap Yorum yazmak için.

Genel Genel The title of your home page Your Content Here