sohbet odaları

Alpaslan Kaya Kimdir ?

Meslek : Üst düzey yönetici

Çeşitli aile şirketleri ve özel şirketlerde kurucu ya da C düzeyinde bir yönetici olan bay Kaya, çeşitli iş alanlarında kapsamlı deneyim kazanmıştır. 2010 yılından bu yana Koçkaya Holding A.S.’nin Finansman Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Meanhwile, girişimci ruhuyla ona Kaleco Dış Ticaret ve Danışmanlık A.Ş. 2014 yılında İstanbul, Budapeşte, Beyrut ve Kiev dahil olmak üzere dünyadaki çeşitli şirket tarafından işletilen bürolarla ticaret faaliyetleri yürütüyor. Şu anki görevini Koçkaya Holding A.Ş.’de üstlenmeden önce, diğer aile firmalarına katkıda bulunmuştur. Kale Oto Radyatör, Kale Balata A.Ş. Ve Kayalar Bakır Alaşımları A.Ş. 2004 ve 2012 yılları ile 1998 ve 2004 yılları arasında sırasıyla ; iş dünyası ve aile şirketlerinin operasyonlarının daha geniş bir perspektifine sahip olmak için, bu şirketlerin çeşitli departmanlarında, satış, pazarlama ve finans alanlarında, Bugünkü vizyoner olmak için hazırlanıyor.

Florida, Florida Metropolitan Üniversitesi’ndeki üniversite eğitiminin önümüzdeki yıllar için doğru temelleri oluşturduğu kaydedilmelidir. İş hayatının yanı sıra Bay Kaya başarıyla diplomatik bir yaşam sürdürüyor. 2012 yılından beri Macaristan’ı Fahri Konsolos olarak gururla temsil etmektedir. Bu sorumluluk çerçevesinde, ticari delegasyonların düzenlenmesi, Macar anıtlarının açılması ve Macaristan’da Milli bayram anılarının düzenlenmesi şeklinde kültürel ve ekonomik düzeyler açısından bu iki ülkenin ilişkilerine katkıda bulunmak için azami gayret göstermiştir. Bu çabalar Macaristan Devleti tarafından göz ardı edilmemiştir ve 2015 yılında Sayın Kaya, Macaristan Cumhurbaşkanı H.E tarafından Macar Şeref Merhale şahsen verilmiştir. Janos Ader. Türk tarihinde bu namus şablonunu alan dördüncü kişi oldu.
Bir yanıt bırakın, or Geri İzleme kendi sitenizden.

1 Yorum to “Alpaslan Kaya Kimdir ?”

  1. Necmettin Yücel dedi ki:

    Either as the founder or as a C level executive at various family and private companies, Mr.Kaya has gained extensive experience in several business sectors. Since 2010, he has been the Chief Financial Officer and the Board Member of Koçkaya Holding A.S. Meanhwile, his entrepreneurial spirit lead him to establish Kaleco Dis Ticaret ve Danismanlik A.S. in 2014 at which he conducts trade activities with various company operated offices in the world including Istanbul, Budapest, Beirut and Kiev.

    Before undertaking his current role at Koçkaya Holding A.Ş., he had contributed to other family companies Kale Oto Radyator, Kale Balata A.S. and Kayalar Bakir Alaşimlari A.S. respectively between years 2004 & 2012 and 1998 & 2004. In order to have a broader perspective of the business world and family companies’ operations, he has worked in various departments of these companies including sales, marketing, finance which has successfully served the purpose of preparing him to become the visionary he is today.

    It shall be noted that his university education at Florida Metropolitan University in Florida, USA has set up the right foundation for the years ahead. Beside his business career, Mr. Kaya has been successfully carrying a diplomatic life on side. Since 2012, he has been proudly representing Hungary in Turkey as the Honorary Consul. Within the framework of this responsibility, he has given the utmost effort to contribute to these two countries’ relations both in terms of cultural and economical levels in the form of organizing business delegations, opening Hungarian monuments and arranging Hungarian National Holiday commemorations in Turkey. These efforts have not been overlooked by the Hungarian State and, in 2015, Mr. Kaya was granted the Hungarian Order of Merit personally by the Hungarian President H.E. Janos Ader. He became the fourth person in Turkish history to receive this badge of honor.

Yorumuzu Yazın

Giriş yapmanız gereklidir giriş yap Yorum yazmak için.

Genel Genel The title of your home page Your Content Here