sohbet odaları

Lavinya Ünlüer Kimdir ?

Doğum tarihi : 03 Haziran 2011
Kaç yaşında : 8
Burcu : İkizler
Meslek : Dizi, Sinema Oyuncusu
Doğum yeri : İstanbul

Lavinya Ünlüer, 03 Haziran 2011 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İkizler burcudur. Boyu 1.20 cm, kilosu ise 17’dir. Saç rengi sarı, göz rengi ise yeşil’dir.

Lavinya Ünlüer, küçük yaşta ailesine oyuncu olmak istediğini belirtmiş, ardından ailesinin desteği ile oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır. Bugüne kadar bir çok dizinin yanı sıra bir çok markaya da modellik yapan Lavinya Ünlüer, En İyi Stil Sahibi Çocuk ödülüne sahip olmuştur.

Annesi fotoğrafçıdır, bu nedenle sosyal medya hesaplarındaki resimleri profesyonel çekimlere sahiptir. Resmi sosyal medya hesapları ailesi tarafından yönetilmektedir. 2019 yılı itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı 173 bin’dir. Sosyal medya hesabında genellikle çeşitli markaların kids kıyafetlerinin tanıtımında da reklam yüzü olmanın yanı sıra, şampuan, oyuncak vb. gibi ürünlerinde reklamlarında yer aldığı görünmektedir. Ayrıca bir çok dergide de kapak yüzü olarak yer almıştır.

Lavinya Ünlüer, ilk dizi oyunculuk deneyimini 2014 yılında Reaksiyon isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha önce ekran severler tarafından Emel Müftüoğlu‘nun Hovarda isimli klibi ile tanınmıştır.

2017 yılında “Ufak Tefek Cinayetler” adlı dizide Mert Fırat’ın canlandırdığı Serhan karakterinin kızı Mila’yı canlandırdı.

Lavinya Ünlüer, 2019 yılında başrollerini Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu’nun paylaştığı “Benim Tatlı Yalanım” adlı dizide oynadı.

Filmleri ve Dizileri :

2019 – Benim Tatlı Yalanım (Kayra) (TV Dizisi)
2017 – Ufak Tefek Cinayetler (Mila) (TV Dizisi)
2016 – Bana Sevmeyi Anlat (Çiçek) (TV Dizisi)
2015 – Beyaz Gece (Çiçek) (TV Dizisi)
2014 – Reaksiyon (TV Dizisi)

Bir yanıt bırakın, or Geri İzleme kendi sitenizden.

Yorumuzu Yazın

Giriş yapmanız gereklidir giriş yap Yorum yazmak için.

Genel Genel The title of your home page Your Content Here