sohbet odaları

Murat Kelkitlioğlu Kimdir ?

Doğum tarihi : ?? ?? 1971
Kaç yaşında : 48
Meslek : Üst Düzey Yönetici
Doğum yeri : Ünye, Ordu

Murat Kelkitlioğlu, 1971 yılında Ordu’nun Ünye ilçesinde doğmuştur.

Murat Kelkitlioğlu, 1994 senesinde Yeni Şafak’ta çalışmaya başladı. Bir çok özel haberin altında imza atan Murat Kelkitlioğlu’nun gazetecilikteki ikinci adresi Ufuk Güldemir’in kurucusu olduğu Habertürk oldu. Muhabirlik görevinden kısa bir süre sonra Habertürk’te genç yaşta Haber Müdürü oldu. Batık Bankalar dönemini yaşayan Türkiye’nin çok ses getiren haberlerinin altına imza attı. Dönemin gündemde en çok konuşulan haberlerini yaptı.

İlerleyen zamanlarda Tercüman gazetesinde çalışmaya başladı. Tercüman’da köşe yazarlığı yaptı. Daha sonra Star gazetesine geçti. Burada da köşe yazarlığı ve yazı işleri müdürlüğü yapan Kelkitlioğlu, bir süre sonra da Güneş gazetesinin genel yayın yönetmeni oldu. Güneş’teki görevini bir yıl yapıp bıraktıktan sonra 2015 yılında Akşam gazetesine geçen Kelkitlioğlu, Akşam gazetesinde 27 Mayıs 2019 tarihine kadar genel yayın yönetmenliği yaptı.

Beşiktaş kongre üyesi olan Murat Kelkitlioğlu, evli ve biri erkek biri kız olmak üzere iki çocuk babasıdır.

Murat Kelkitlioğlu, şarkıcı Ebru Yaşar’ın eşi iş adamı Necat Gülseven’in sahibi olduğu Show Radyo, Radyo Viva ve Bizimev TV’den oluşan 3N Medya Grubunun Başkanlığını 29 Mayıs 2019 tarihinden itibaren yapmaktadır.

Bir yanıt bırakın, or Geri İzleme kendi sitenizden.

Yorumuzu Yazın

Giriş yapmanız gereklidir giriş yap Yorum yazmak için.

Genel Genel The title of your home page Your Content Here