sohbet odaları

Zeki Sincar Kimdir ?

Doğum tarihi : 12 Eylül 1981
Kaç yaşında : 38
Burcu : Başak
Meslek : Film ve Müzik Yapımcısı (Prodüktör)
Doğum yeri : Mardin

Zeki Sincar, 12 Eylül 1981 tarihinde Mardin’li Bedi ve Mesude Sincar çiftinin oğlu olarak dünyaya gözlerini açtı. 1989 yılına kadar Mardin’de ikamet eden Sincar ailesi 1989 yılında İstanbul’a yerleşip burada hayatlarına devam etmiştir.

İlkokul, Ortaokul ve Liseyi İstanbul’da tamamlayan Zeki Sincar ; Askerlik görevini İskenderun 39. Mekanize Piyade Tugayı’nda tamamladıktan sonra üniversite eğitimine devam etmiştir. Şu anda Erzurum, Atatürk Üniversitesi Emlak Yönetimi Bölümü’nde öğrenimine devam etmektedir.

Ailesinin sanat camiasındaki tanınmışlığından dolayı Zeki Sincar’da ailesinin izinden giderek film ve müzik yapımcılığına başlamıştır. 2019 yılında “Bahtsız Bedri” sinema filminin yapımcılığını Adem Sincar ile üstlenmiştir. Daha sonraki süreçte “Müzik Yapımcılığı” belgesini de alarak “Zeki Sincar Production” yapım şirketini kurarak bir çok başarılı çalışmaya imza atmıştır.

Sırası ile ; Bayhan Gürhan ve Berna Tan ikilisine “Duygularım” isimli single çalışmasını, ünlü haber spikeri Gökhan Taşkın ve Doğu Kılıç’a ünlü şair Ömer Faruk Güney’in “Ben Sevince” isimli eserini farklı bir yorumla piyasaya çıkartmıştır.

Film yapımclığını da üstlendiği “Bahtsız Bedri” filminin Bayhan Gürhan tarafından seslendirilen “Bahtsız Bedri Film Müziği” eserinin de yapımcılığını üstlenmiştir.

En son olarak ise Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin kuzeyinde gerçekleştirdiği “Barış Pınarı Harekatı”na destek olmak amacı ile Azerbaycan’ın ünlü ses sanatçılarından Zenfira İbrahimova ve Arabesk fantezi müziğinin tanınmış isimlerinden Güçlü Soydemir’in seslendirdiği “Eledim Eledim” düetinin yapımcılığını üstenlenmiştir.

Proje üretmekten yorulmayan Zeki Sincar’ın son projesi ise Adana yapımı olan ve bir çok ünlü simanın proje içerisinde bulunduğu “Arayış” isimli internet dizisi çok yakında izleyici ile buluşacak.

Menekşe Sincar ile evli olan Zeki Sincar Soykan ve Poyraz adında iki erkek evlada sahiptir.

Bir yanıt bırakın, or Geri İzleme kendi sitenizden.

6 Yorum to “Zeki Sincar Kimdir ?”

 1. Necmettin Yücel dedi ki:


  Cumhuriyet Bayramı’na ve Askerlerimize Özel Düet

  Zeki Sincar Production yapımcılığında Azerbaycan’ın Divası Zenfira İbrahimova ve Türk müziğinin önemli seslerinden Güçlü Soydemir, ‘Barış Pınarı Harekatı’ için seslendirecekleri ‘Eledim Eledim’ şarkısı için stüdyoya girdiler.

  İki önemli ismi bu projede biraraya getiren Zeki Sincar, ‘Barış Pınarı Harekatı’, Türkün kararlılığı ve korkusuzluğunun altını çizmek ve iki kardeş ülkenin önemli seslerinin de kalplere kazınan bu türküde bir araya gelmesine vesile olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi.

  İki değerli sanatçı, aynı zamanda birlikte seslendirdikleri bu eserle, 14 Ekim’de Grand Hyatt Otel’de gerçekleştirilecek ‘Türkiye & Azerbaycan Dostluk Gecesi’nde sahneye çıkacak.

 2. Necmettin Yücel dedi ki:


  Türkü kardeşliği

  Güçlü Soydemir, Azerbaycan’ın dişi İbo lakaplı Zenfira İbrahimova’yla Barış Pınarı Harekâtı için ‘Eledim Eledim’ parçasına düet yaptı.

  İki ismi bir araya getiren Zeki Sincar, “İki kardeş ülkenin, önemli sesini kalplere kazınan bu türküde bir araya gelmesine vesile olmaktan dolayı çok mutluyum” dedi.

 3. Necmettin Yücel dedi ki:


  Türküler ve şarkılar kahraman mehmetçik için

  Sanatçılar, Barış Pınarı Harekatı’na yaptıkları türkü ve şarkılarla da destek veriyor. Azerbaycan’ın Diva’sı Zenfira İbrahimova ve Türk müziğinin önemli seslerinden Güçlü Soydemir, ‘Eledim Eledim’ türküsünü Mehmetçik için seslendirmek üzere stüdyoya girdi.

  Azerbaycan’dan operasyona destek vermeye gelen İbrahimova, geçtiğimiz günlerde ayağının tozuyla stüdyoya girdi. İki ismi bu projede bir araya getiren Zeki Sincar, “İki kardeş ülkenin önemli sesleri Türkün kararlılığının ve korkusuzluğunun altını çizmek için buluştu” dedi. Ünlü ses sanatçısı Aylin Şengün Taşçı da kahraman askerlerimize moral için ‘Çırpınırdı Karadeniz’ eserini seslendirdi. Taşçı’nın Mehmetçiklerimize ithaf edilen özel klibi kısa zamanda büyük ilgi gördü.

 4. Necmettin Yücel dedi ki:


  Gökhan Taşkın’dan şiir çıkışı

  Ünlü televizyoncu Gökhan Taşkın, yapımcılığını Zeki Sincar’ın üstlendiği bir çalışma için stüdyoya girip Ömer Faruk Güney’in “Ben Sevince” şiirini okudu.

  Taşkın, Doğu Kılıç’ın da müzik ve yorumuyla kendisine eşlik ettiği çalışma için “Yaşamın her halini gazeteci ve televizyoncu olarak 26 yıldır izleyenlerime aktarıyordum. Hayatın en temel güzelliği olan sevgiyi de böylece paylaşma fırsatı buldum” dedi.

 5. Necmettin Yücel dedi ki:


  Şiir projesi

  Yapımcı Zeki Sincar, Zeki Sincar Production adı altında haber spikeri Gökhan Taşkın’a single yaptı.

  Ömer Faruk Güney’in ‘Ben Sevince’ isimli şarkısını aranjör Doğu’yla sunan ve projede şiir okuyan Gökhan Taşkın bir ilki gerçekleştirmiş oldu. Çalışmanın klip yönetmenliğini Enes Bilal Taşçı üstlendi.

 6. Necmettin Yücel dedi ki:


  Düet ikilisi

  Yapımcı Zeki Sincar, Bayhan Gürhan ve Berna Tan’ı bir araya getirerek düet çalışması ortaya çıkardı.

  İkili birlikte Azer Bülbül’ün “Duygularım” şarkısını söyledi. Bayhan Gürhan ve Berna Tan, şarkının klibi için de birlikte kamera karşısına geçti. Klip, YouTube’da 2 milyonu aşkın kişi tarafından izlendi.

Yorumuzu Yazın

Giriş yapmanız gereklidir giriş yap Yorum yazmak için.

Genel Genel The title of your home page Your Content Here