sohbet odaları

Serdar Kolo Kimdir ?

Doğum tarihi : 23 Aralık 1988
Kaç yaşında : 31
Burcu : Oğlak
Meslek : İş Adamı
Doğum yeri : Gebze, Kocaeli

Serdar Kolo, aslen Erzurum’ludur, 23 Aralık 1988 tarihinde Kocaeli Gebze’de doğmuştur. Kocaeli Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Muhasebe bölümünde gördüğü öğrenimin ardından, henüz 18 yaşında Türkiye’nin en köklü holdinglerinden birinde Satış Pazarlama bölümünde çeşitli yurtiçi ve yurtdışı markaların ürün geliştirme, pazarlama, operasyonel analiz bölümlerinde 3 yıl görev aldı.

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümün de ikinci öğrenimini gördü.

Henüz Türkiye’de faizsiz finansman sistemlerinin yeni gelişmeye başladığı süreçte 7 yıl boyunca farklı bölgeler de Satış Pazarlama ve Yöneticilik görevlerinde bulundu.

2017 yılında yurtdışı yatırımcı konsorsiyumu ile oluşturulan ve sağlam sermaye yapısıyla Tasarrufa Dayalı Finansman Sektörüne hızlı bir giriş yapan Finansevim Markasının Kurucu Ortağı olarak, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü.

Türkiye genelinde bir çok başarıya imza atmanın yanı sıra mevcut proje yatırımlarına devam eden ve halen Finansevim markasının Yönetim Kurulu Üyeliğini devam ettiren Serdar Kolo, Tasarrufa Dayalı Finansman sektörüne kazandırmak istediği yeni bir dönem için Vakıfevim Markasını oluşturmuş ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenmiştir.

İyi derece İngilizce ve Orta seviye Arapça bilen Kolo evli, Eymen ve Rüzgar Aslan isminde 2 çocuk babasıdır.

Bir yanıt bırakın, or Geri İzleme kendi sitenizden.

Yorumuzu Yazın

Giriş yapmanız gereklidir giriş yap Yorum yazmak için.

Genel Genel The title of your home page Your Content Here