sohbet odaları

Gökhan Göz Kimdir ?

Doğum tarihi : 06 Ağustos 1989
Kaç yaşında : 31
Burcu : Aslan
Meslek : İş Adamı
Doğum yeri : Üsküdar, İstanbul

Yatırımcı ve girişimci iş insanı Gökhan Göz, 06 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul, Üsküdar’da dünyaya geldi. Aslen Samsun Bafra’lıdır. Babası Hüseyin Göz ve annesi Fadime Göz’ün 4 çocuğundan biri olan Gökhan Göz, lise eğitiminin (Taşdelen İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) hemen ardından ticarete atılmış ve otomotiv sektöründe kendine yer edinmiştir.

İlk şahsına ait ticari girişimini “GG Rent A Car” ile 2009 yılında yapan Gökhan Göz, bu firmasını 3 yılda hatırı sayılır derece büyüterek 2012 yılında Gökas İnş. Taah. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne çevirmiş ve “Gökas Filo” markasını kurmuştur.

Gökas Filo bugün özellikle operasyonel araç kiralama sektörünün önde gelen firmalarından biri olup bünyesinde binin üzerinde araç yer almaktadır. Aynı şekilde Gökas Filo bugün onlarca lider firmanın araç filosunu yönetmektedir. Gökas Filo bugün sadece başarılı firmaların kabul görüldüğü kiralama sektörünün öncü çatı STK oluşumu TOKKDER (Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği) üyesidir.

Gıda sektöründe de yatırımı bulunan Sayın Göz Türkiye’nin en büyük kebap ve et restaurantlarından biri olan “Tike” markasını İstanbul Kartal’a kazandırmış, İstMarina AVM’ye 2019’da açtığı bu restaurantı ile gıda sektöründe de adından başarı ile söz ettirmektedir. Gökhan Bey’in gıda üzerine şirketini 2017 yılında (Bafra Restoran Tur. İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.) açtığını da belirtmek lazım. Çünkü başarı için ön çalışma ve planlı olmayı benimseyen Sayın Göz, açılıştan tam iki yıl öncesinden çalışmalara başlamıştır ve bugün Tike markasının en çok ziyaret edilen restaurantının sahibi konumuna bu ön çalışma ve araştırma süreci sayesinde ulaşmıştır.

Otomotiv ve gıda dışında inşaat ve hizmet sektörlerinde de girişimleri bulunan Gökhan Göz’ün özellikle Gökas Filo ve Tike Restaurant işletmeleri ile ilgilendiği bilinmektedir.

Yardım severliği ve gönüllüğü oldukça seven Sayın Gökhan Göz, LÖSEV Yaşam Sertifikası, Kızılay Teşekkür Belgesi başta olmak üzere bir çok sivil toplu kuruluşunca yaptığı yardım ve gönüllü çalışmalardan ötürü takdir edilmiş ve ödüllendirilmiştir.

Yatırım ve girişim sever, başarılı iş insanı Gökhan Göz, 15 Temmuz 2012 yılında evlenmiş 2019 yılında ise evliliğine son vermiştir. Evliliğinden 1 kız (Azra) ve 1 erkek (Gökalp) çocuğu bulunmaktadır.

Bir yanıt bırakın, or Geri İzleme kendi sitenizden.

Yorumuzu Yazın

Giriş yapmanız gereklidir giriş yap Yorum yazmak için.

Genel Genel The title of your home page Your Content Here