sohbet odaları

Esra Ersoy Kimdir ?

Doğum tarihi : 21 Haziran 1985
Kaç yaşında : 35
Burcu : Yengeç
Meslek : Model
Doğum yeri : Mersin

Esra Ersoy, 21 Haziran 1985 tarihinde Mersin’de üç katlı bir villada doğmuştur. Kendisinden 4 yaş küçük Ceyda Ersoy adında kız kardeşi vardır. İlkokul ve ortaokulu Mersin’de özel Toros Kolejinde ve Liseyi Mersin Sabancı Anadolu Lisesinde okuduktan sonra Ankara’da Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra bir dönem Ankara Laila’da Halkla ilişkiler müdürü olarak çalıştı.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı.

2007 yılında sunuculuğunu Behzat Uygur ve Melike Güner’in yaptığı “Güzel ve Dahi” adlı yarışma programına katıldı. Programda yaptığı çılgınlıklar, erkeklere çektirdikleri dikkat çekince, dizi projeleri, TV programı sunuculukları, reklam oyunculukları arka arkaya geldi.

Twitter’da ve YouTube’da bir birinden seksi klipler ve fotoğraflar yayımladılar. Çoğu kez de yaptıkları projeler, aşkları ya da ilginç açıklamaları gündeme taşıdı onları. Kardeşi Ceyda Ersoy ile beraber 2008 yılında yapımcılığını Fatih Aksoy, yönetmenliğini Kartal Tibet’in yaptığı “Hayat Güzeldir” adlı dizi filmde Alp Kırşan, Cem Davran, Begüm Kütük, Merve Sevi ile birlikte oynadılar.

2009 yılında Cine 5’te yaptıkları bir programı açarken “Günaydın Cicişler” deyiverdiler. Sonra Okan Bayülgen programında onlara takılırken hep “Ciciş” dedi ve “Ciciş” olarak kaldılar.

2012 yılında TV8’de yayınlanan ve çekimleri Kenya’da yapılan Trophy Türk adlı yarışma programında yer almıştır. Burcu Çetinkaya ile birlikte Billur Kalkavan, Berksan Özer, Hale Caneroğlu, Ceyda Ersoy, Esra Ersoy, Zaza Enden, Leyla Bilginel, Şener Üşümezsoy, Ertem Şener, Serkan Tanırgan, Tuğba Özay ve Önder Bekensir ve Helin Avşar’da yarışmacı ekip içindeydi.

2014 yılında “Şipşak Anadolu” sinema filminde Cengiz Küçükayvaz, Erdal Tosun ile beraber oynadılar.

Filmleri ve Dizileri :

2016 – Temel ile Dursun İstanbul’da (Sinema Filmi)
2014 – Şipşak Anadolu (Sinema Filmi)
2011 – Ruffles Reklamı
2009 & 2010 – Neşeli Günler (Sunucu) (TV Programı)
2009 & 2010 – Burger King Reklamları
2009 & 2010 – Vodafone Reklam Filmi
2009 – Kandıramazsın Beni (TV Programı)
2009 – Manga / Dünyanın Sonuna Doğmuşum (Video Klip)
2008 – Çarkıfelek (Hostes) (Yarışma Programı)
2008 – Hürriyet Emlak Reklam Filmi
2008 – Hayat Güzeldir (TV Dizisi)
2007 – Güzel ve Dahi (Yarışma)

Bir yanıt bırakın, or Geri İzleme kendi sitenizden.

Yorumuzu Yazın

Giriş yapmanız gereklidir giriş yap Yorum yazmak için.

Genel Genel The title of your home page Your Content Here