sohbet odaları

Tuğba Asma Kimdir ?

Doğum tarihi : ?? ?? 1992
Kaç yaşında : 28
Meslek : İş Kadını
Doğum yeri : İskenderun, Hatay

Tuğba Asma 28 yaşında 3 çocuk annesidir. Başarılı bir iş kadını olan Tuğba Asma bir çok sosyal sorumluluk projesine destek vermektedir.

Gelenek ve kültürlerini yaşamakta ve yaşatmak için hayatını buna entegre etmektedir. İş hayatında çok disiplinlidir. Çok inceleyip, sıklıkla gelen kontrol etme iç güdüsü ile sürekli kontrol etmektedir. Ve kontrol her zaman elinde olmasını tercih eder.

İskenderun doğumlu olan Tuğba Asma, aslen Mardin’lidir. Tuğba Asma, Mardin’de saygın bir ailenin gelinidir.

Lepsini tekstil markasının kurucusudur.

Üreten Kadın girişimciler ve yeni girişimciler için ciddi bir alan olan sanal pazar online satış sistemi ile büyük bir projeye imza atmıştır.

E ticaret sektöründe ses getirecek büyük bir projede kadın erkek gözetmeden her bireye katkı sağlamayı planlamaktadır.

Tuğba Asma ticaretin ve girişimciliğin en zor kısmında bir çok kadın ve girişimcilere destek verip satış değerlerini arttırıp, satıcıyı ve alıcıyı bir araya getirerek, satıcının doğru bir kitleye hızlıca ulaşmasını sağlamaktadır. Ek olarak alıcının aradığı ürünü güvenilir bir alışveriş ile tek tıkla ulaştırmaktadır Tuğba Asma, bünyesindeki ve bünyesine girmeye hazırlanan tüm markaları, 07 Ekim Four Seasons Bosphorus otel de, muhteşem sürprizlerle ağırlamak için hazırlanmaktadır.

Şimdiden yazılı ve görsel basının büyük ilgi duyduğu ve heyecanla beklediği lansmana aynı zamanda influencer ve celebrity dünyası da büyük destek vermektedir.

Bir çok celebrity bu platformda yer almak için anlaşmalarını sağladı.

Bir yanıt bırakın, or Geri İzleme kendi sitenizden.

Yorumuzu Yazın

Giriş yapmanız gereklidir giriş yap Yorum yazmak için.

Genel Genel The title of your home page Your Content Here