sohbet odaları

Duygu Çakmak Kimdir ?

Doğum tarihi : ?? ?? 1995
Kaç yaşında : 26
Meslek : Model
Doğum yeri : Kocaeli

Duygu Çakmak, 1995 yılında Kocaeli’nde Tunceli’li bir ailenin kızı olarak doğmuştur. Bir ablası bir de küçük erkek kardeşi vardır. İlkokulu İzmit’te Ulugazi okulunda ve liseyi de İzmit Lisesi’nde okudu. İstanbul’da ikamet etmektedir. Sakarya Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler bölümünde okudu, İstanbul Üniversitesi’nde pedagojik formasyon aldı. Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Anabilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimi almaktadır.

İyi derecede Almanca ve İngilizce bilen ve daha önce amatörce modellik yapmaya çalışan Duygu Çakmak, 2019 yılından beri profesyonel olarak modellik yapmaktadır. Ayrıca yönetmen Avni Kütükoğlu’ndan oyunculuk dersi aldı.

2019 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katıldı, finalist oldu ve “Doğulu En İyi Model” ödülünü aldı.

2020 Şubat ayında İstanbul’da düzenlenen “Miss And Mr Fashion TV 2020 Turkey” yarışmasında dereceye girdi.

Duygu Çakmak, 12 Kasım 2020 günü Arnavutluk‘un başkenti Tiran‘da organize edilen ve 43 ülkeden yarışmacıların yer aldığı uluslararası güzellik yarışması “Miss Globe” yarışmasında Türkiye’yi temsil etti. Ancak bir derece alamadı.

Duygu Çakmak, 20 Mayıs 2021 & 01 Haziran 2021 tarihleri arasında Lübnan‘da düzenlenecek olan “Miss Europe 2021” güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek.

Bir yanıt bırakın, or Geri İzleme kendi sitenizden.

Yorumuzu Yazın

Giriş yapmanız gereklidir giriş yap Yorum yazmak için.

Genel Genel The title of your home page Your Content Here