sohbet odaları

Serap Paköz Kimdir ?

Doğum tarihi : 15 Haziran 1965
Kaç yaşında : 52
Burcu : İkizler
Meslek : Spiker, TV Sunucusu
Doğum yeri : Ankara

Serap Paköz, 15 Haziran 1965 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Karadeniz kökenlidir. İlkokul, ortaokul ve liseyi Ankara’da okumuştur. Adana, Çukurova Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi’nde okudu. Daha öğrenciyken TRT’nin açmış olduğu sınavı kazanarak spikerlik yapmaya başladı. 1982 yılında TRT Trabzon ve Van radyolarında görev yaptı. 1986 yılında Ankara Radyosu ve Ankara televizyonlarında görev yaptı.

1995 yılında Sümer Ezgü ile birlikte TRT televizyonuna hazırladıkları Ankara Rüzgarı isimli program Magazin Gazetecileri Derneğinin Tüm Kanalların En İyi Müzik Eğlence Programı ödülüne layık görüldü. 1997 yılında Kanal D televizyonuna geçti. 2,5 yıl sonra Kanal 6’ya sonra da ATV’de çalıştı. Daha sonra TGRT’ye geçti. Sabah Haberleri, Kadının Sesi ve Sizin Sesiniz isimli kadın programlarını hazırlayıp sundu. 2005 yılında Show TV’de “Biz Bize” programı’nı hazırlayıp sundu.

2009 yılında Star TV’de “Suç ve Ceza” programı’nı hazırlayıp sundu. 2012 yılında ATV’de “Yeniden Başlayalım” programını hazırlayıp sundu. 2013’te FOX’ta “Yeni Bir Umut” programı’nı hazırlayıp sunmuştur. Televizyonlarda yaptığı kadın programlarıyla adından söz ettirdi. 2007 yılında, Show TV’de yayınlanan sunuculuklarını Zeynep Tokuş ve Behzat Uygur’un yaptıkları “Şarkı Söylemek Lazım” yarışma programında Hakan Aysev koçluğunda yarıştı. Serap Paköz, 1987 yılında şarkıcı Sümer Ezgü ile evlendi. 1999 yılında boşandılar. Ceren (d. 1988) adında bir kız çocuğu vardır.

Serap Paköz, boşandıktan sonra da Ezgü soyadını kullanmaya devam etti. Bir müddet sonra 2004 yılında Sümer Ezgü itiraz edince kızlık soyadı olan “Paköz” soyadını aldı. Serap Paköz, 9 Kasım 2001 yılında tarihinde Vatan Gazetesi Yazı işleri Müdürü Atilla Güner ile evlendi. 8 Ocak 2007 tarihinde boşandı. Eşinden ayrıldıktan sonra Bodrum’da bir köye yerleşti. Kendisi gibi bir televizyoncu olan Cem Hamuloğlu’yla beraber yaşamaktadır. 2017 yılında TV8 ekranlarında yayınlanan “Gerçeğin Peşinde” programını sunmaya başladı.

Bir yanıt bırakın, or Geri İzleme kendi sitenizden.

Yorumuzu Yazın

Giriş yapmanız gereklidir giriş yap Yorum yazmak için.

Genel Genel The title of your home page Your Content Here